?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Daria Hime

Сьогодні ми (Київський аніме-клуб Mitsuruki) розкажемо вам про Дарину Хіме, косплеєра з Києва. Кілька її образів, які ми знайшли в соціальних мережах нам сподобалися, і ми вирішили обов’язково взяти у дівчини інтерв’ю. Яке публікуватимемо в двох частинах сьогодні та завтра. Сподіваємось, що досвід Дарини допоможе починаючим косплеєрам на їх нелегкому, але цікавому шляху. Всі фото люб’язно надані дівчиною.
FP: https://www.instagram.com/dariakhim/
1. Косплей - що це для вас: гра, можливість реалізувати себе?
Косплей для мене - це можливість реалізувати себе. Тут багато енергії, креативу - я творча людина і мені подобається таке. Косплей - це дуже класно, тому що це не просто гра. Ти можеш навчитися шити, крафтити, щось створювати, це - фотосесії. Ти можеш отримати багато досвіду. Плюс - дуже приємно, коли виходиш на сцену, можеш прийняти участь у конкурсах, щось виграти. Гадаю, косплеєри - це люди, які люблять увагу, хочуть кудись діти те, що у них в голові та реалізувати себе.

2. Коли і з чого все почалося? Взагалі, як захопилися аніме? Перший косплей: який він був, які складнощі?
Косплей - це не тільки аніме, це ще й ігри. Почалося все десь наприкінці 2016 року, простіше - з 2017. Я побачила косплеєрів, подивилася на них, як га богів, і мені захотілося самій спробувати це. Просто спробувати. Я навіть не думала, що мені сподобається. Аніме я почала дивитися дуже давно, подивилася близько 600 тайтлів, знаю їх дуже багато, відповідно косплея на аніме у мене достатньо. Але в мене багато косплеїв за іграми, тому що мені подобаються ігрові персонажі. Перший косплей, як я вже казала, був оріджинал Фавна, я сама придумала образ. Фавн для - це хранитель лісу, це не войовниче створіння, як його часом асоціюють, тому у міфології багато різного вигадано. Для мене це такий врівноважений дух, яких охороняє таємниці та несе відповідальність за ліс. У мене не виникло жодних складнощів, єдине що, я хотіла зробити собі копита, але було дуже складно, і тоді не вистачило бюджету, аби у когось їх замовити. Тому мій образ був без копит, зате з рогами, і у мене не виникло з ним жодних проблем, навіть сукню я пошила собі сама. Мені до сих пір подобається той фотосет. Я дуже рада, що зв'язалася з Майсі, фотографом, котра робила мені фото. Вона багато мені розказала, пояснила, як себе поводити, що робити - це мені допомогло.3. Як знаходите новий образ, що надихає?
Новий образ знайти досить легко. Наприклад, вийшло нове аніме, ти його подивився, і там якийсь головний герой, або другорядний, котрий з’явився на одну серію, чомусь своєю поведінкою, може навіть зовнішністю, чи тим та іншим одночасно привернув твою увагу. І все: у тебе загорілися очі – косплеїти! У багатьох косплеєрів так, принаймні у мене, тому що я хочу багато чого косплеїти, і мені легко закохатися в персонажа. Я дуже влюблива людина. Так само і гра. Вийшов новий Overvoice, d.va, скін – треба одразу його робити. Як це – я і не зроблю Діву? У мене дуже різні смаки: це може бути як брутальна 30-річна жінка, так і дівчина-школярка, у якої дурниці в голові. Образи абсолютно різні, характери різні, зовнішності. Це залежить від того, як припаде до душі – і все. Знаєте, це як вибираєте кошеня. Ти приходиш, і чомусь зі всіх вибираєш одного, і хто його знає, чим воно тобі сподобалося серед інших. Нехай всі вони білі, але ти вибираєш якогось одного конкретного. Тобто, пояснити, чому я вибираю саме цього персонажа, я не можу. Просто подобається харизма, поведінка, зовнішність.


Сільвана Вітрокрила

4. Чи самі виготовляєте костюми?
Коли як. Не всі костюми роблю сама. В шиттю я не дуже, тому частіше я замовлю. В крафті я середнячок, тому іноді буває скрафчу, іноді замовлю. Як би люди не полюбляли казати, що можна своїми руками, але руки можуть виходити з дупці, і коли хочеш добитися гарної якості, то ці руки тебе підводять. І тому краще вже замовити і ходити з гарно скрафченим костюмом, а свій скілл далі прокачувати, ніж робити погано своїми руками. Загалом крафт – дуже просто. Я працюю з ева фоам, вона досить не складна. Робиш пару шарів, проґрунтовуєш їх обов’язково. І наступним етапом потрібно просто скласти всі деталі, десь промалювати вирізи, якщо вони потрібні, можливо, ще раз заґрунтувати, якщо в тому є потреба, і покрити виріб фарбою. В цьому немає нічого складного. Тому вироби з ева фоам вони не дуже, але з іншим матеріалом я ще не працювала.

5. Коли ви в образі, чи залишаєтесь собою, чи намагаєтеся трохи "зіграти" персонажа?
Чесно – коли як. На фотосетах ти в будь-якому випадку повинен втілитися в образ, ти мусиш його показати на фотографіях. В мене досить погано з емоціями, але вже є прогрес. Наприклад, Сільвана Вітрокрила з Варкрафту. В мене не вийшло увійти в цей образ, тому що це вольова жінка, котра знає, чого хоче. Коли ти 17-річний школяр, то в тебе не дуже вибудовується асоціація в голові, і в тебе багато комплексів, ти в перший раз виходиш на сцену. І відповідно ти цим псуєш образ - не можеш увійти в роль через свої комплекси, котрі присутні, мабуть, до цього часу. Діва з Овервотча – це єдиний образ, котрий був реально простим і легким, немов так воно і повинно було бути. Це, мабуть, єдиний образ, в який я одразу увійшла і мені було в ньому комфортно і гарно.6. Чи любите аніме- та косплей-фестивалі? Чи виступали на них? Чи хвилювалися?
Перше так - я переглянула понад 600 аніме, тому, мабуть, люблю аніме. Зараз я дивлюся його не так активно, не те, що б обожнюю, але люблю дивитися. І, безумовно, я відвідую косплей-фестивалі. Я займаюся косплеєм близько року та п'яти місяців, побувала за цей час на п'яти-шести фестивалях. Чесно кажучи, скільки не буваю на сцені - це завжди страшно. Навіть для людей, які займаються цим п'ять років. Чесно скажу - деякі навіть випивають. Реально трясе - це дуже лякаюче почуття до того моменту, поки не називають твоє ім'я - тебе дуже трусить. Але потім ти виходиш, на автоматі все робиш, і коли вже йдеш за куліси, просто стоїш в шоці, трясешся і думаєш, як ти це все зробив. Ось як я це зробила? (сміється). Через страх можна зіпсувати виступ, тому що хвилюєшся, забуваєш якісь елементи або тупиш, або на обличчі в тебе одна емоція, а це насправді дуже погано, оскільки через ці хвилювання забуваєш про головне: про виступ.

7. Чи цікавитеся працями інших косплеєрів? Хто вам подобається?
Так, безумовно косплеєри цікавляться одне одним, слідкують, хто що кому пише. Мій самий улюблений косплеєр, котрого я обожнюю - Ірина Майорка. Її фото - це сповільнений кадр ідеального всесвіту, втілений в реальність. В її фото все так побудованого гарно, видно, що людина вкладалася, а не просто стала, мармизу показала в якійсь фотостудії - там все реально дуже класно. Тому я поважаю її за якість праці та прикладені до неї зусилля. Далі - Еллісон, вона десь з Америки. У Еллісон не багато косплеїв, але всі вони - точне попадання в образ. Це ідеальні копії персонажів: поведінка, емоції, вигляд - все прямо в яблучко. Тому я і люблю її. До того ж вона залишається нейтральною і не встряє до конфліктів. І третє, мабуть, Награ, котра робить в основному костюми за Варкрафтом. Вона професійний крафтер, її крафт продуманий до дрібниць, він шикарний, там немає до чого причепитися, вона всюди їздить, вчить мови, ставить правильну вимову. Такими людьми можна захоплюватися, тому що вони роблять гарні якісні косплеї, вони повністю проробляють свої образи, втілюються у ролі, прикладають масу зусиль до фотосетів, поїздок, вчать мови, беруть участь у заходах, роблять туторіали. Тому на таких людей варто рівнятися, це реально рівень, а не просто зробив косплей.


NieR Automata YoRHa No.2 Type B

8. Які творчі плани? Що хотілося б реалізувати? На якому фесті побувати?
У мене дуже багато косплей-планів. Зараз це близько двадцяти персонажів, котрі вийдуть тільки навесні, і десь 7, котрі вийдуть влітку. Це величезний графік, тому я зупиняюсь на Йеннефер з Відьмака, оскільки вона обійдеться мені у великі гроші, в гривнях десь 20 тис. ( До речі, коспей - це великі гроші.) Я зупиняюсь на Йеннефер тому, що я хочу потрапити в образ і зробити все дуже якісно. Це буде пророблений ідеальний образ, і я більше не братиму інших робіт, і це буде краще, ніж поналіплюю купу косплеїв - ти не встигаєш закінчити один, як треба робити другий. Це псує якість. Якщо говорити загалом, то я планую поки що розвиватися в косплеї, створювати більше робіт, працювати над емоціями, якістю косплею та фотосесій, покращувати скіли візажу, шиття, крафту. Просто просуватися і досягнути рівня людей, котрими я захоплююсь - бути на такому ж рівні - це все, чого б мені хотілося. На фестивалях я буваю на всіх, на яких виходить побувати, навіть якщо вони знаходяться в іншому місті, навіть якщо будуть в іншій країні. Найближчий - це WeGame, потім Comic Con та Відеожара і ще один в Одесі.

9. Що побажали б починаючим косплеєрам?
М'яко кажучи, я би назвала себе починаючим косплеєром, але, мабуть, для тих, хто робить прямо перший косплей, я б побажала не думати, що косплей - це просто натягнути на себе костюм, як я думала, роблячи перший образ. Потрібно обов'язково вкласти парик, добре вбрати костюм і пропрацювати персонажа та його емоції. І, мабуть, добрати персонажа краще до свого типу характеру, навіть якщо він тобі дуже подобається. Тому що так легше зіграти - це як зіграти самого себе. І, мабуть, хочу побажати їм сил. У нас в Україні люди вважаються дуже жовчними і часом поливають тебе брудом. Вони жорстко травлять, це не дуже приємно, особливо, коли косплеєр - маленька дівчинка 14-15 років. І я розумію, що в такому віці дуже важко сприйняти всю цю критику. Це дуже образливо, а люди є різні, і по різному сприймають це. І яка б не була критика, хай вони не кидають, вірять в свої сили та покращують свої навики. І, головне, аби через весь цей натовп, що набігає на них, не опускають рук, навіть якщо це стосується не косплею, а всього в їх житті. Тому що натовп - це стадо, і треба триматися подалі від нього. І краще вдосконалюватися. Мабуть, це все, що я побажаю (сміється). Якось так.


Которі Мінаміб Love Live! School Idol Project

Profile

bberez
Bogdan-Nekonosan

Latest Month

March 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by heiheneikko